Latviešu Русский English

Viesnīcas "SportHotel" kārtības noteikumi klientiem

Kārtības noteikumi

1. Iebraukšana viesnīcā ir iespējama no plkst. 14:00. Izrakstīšanās laiks, neatkarīgi no iebraukšanas laika ir līdz plkst. 12:00. Uzturoties ilgāk – papildus samaksa – 10 EUR (iespēja uzturēties numurā līdz plkst. 15:00!).

2. Viesnīcas īres maksa tiek iekasēta par numuru.

3. Ja numurs ir 2-vietīgs, tajā paredzēts uzturēties 2 cilvēkiem, ne vairāk. Ja numurs ir 3-vietīgs, 4-vietīgs vai 5-vietīgs – numura vietību nosaka paredzēto maksimālo viesu skaits attiecīgajā numurā. Viesnīcas viesi var uzņemt viesus numuriņā līdz 23:00, ja apmeklētāji uzturēsies telpā pēc plkst.23:00, viņiem ir jāmaksā papildus maksa – 10 EUR par katru personu.

4. Par viesnīcas īres pakalpojumu klients norēķinās uzreiz – pirms atslēgas saņemšanas un numuriņa izmantošanas.

5. Viesiem ierodoties viesnīcā ir obligāta procedūra – reģistrācijas kartes aizpildīšana, kurā jānorāda minētos datus dokumentos (pase, ID karte), personu apliecinošu dokumentu. Viesim ir obligāti jāuzrāda personas apliecinošs dokuments, pretējā gadījumā viesnīcai ir tiesības neizmitināt viesi.

6. Pie iebraukšanas viesim reģistrācijas anketā ir obligāti jānorāda savas kredītkartes numurs, derīguma termiņš, īpašnieka vārds un uzvārds vai jāiesniedz skaidrā naudā drošības naudu 50 EUR apmērā (savstarpēji noformējot “drošības naudas pieņemšanas-nodošanas aktu”). Tādā veidā apliecinot to, ka, ja tiks pārkāpti viesnīcas iekšējie kārtības noteikumi, tad viesnīcai ir tiesības iekasēt naudas sodu par pārkāpumu.

7. Viesnīcā pieejamais inventārs (dvieļi, glāzes, TV pults utt.) nav paredzēts līdznešanai. Tas tiek izīrēts, bet ne dāvināts. Tas ir viesnīcas īpašums!

8. Viesnīcas numuriņā nav atļauts pārbīdīt mēbeles!

9. Lūgums pēc plkst. 23:00 netrokšņot, netraucēt citiem viesnīcas viesiem.

10. Izejot no viesnīcas, atslēgas no numuriņa atstāt administratorei!

11. Atslēgas nozaudēšanas gadījumā sods – 10 EUR!

12. Par viesnīcas bojāto inventāru klients atbild materiāli. Piekrišanu klients apliecina reģistrācijas kartē ar savu parakstu. Pie viesnīcas inventāra pieskaitāmas arī telpas sienas, durvis, logi, grīdas segums, telpaugi u.c.

13. Atstājot viesnīcu, kopā ar administratori veikt numura pārbaudi!

14. Ar atsauksmēm, ierosinājumiem un sūdzībam Jūs varat jebkurā laikā griezties pie viesnīcas administratora vai pa e-pastu – info@sporthotel.lv

15. Par smēķēšanu nepiemērotā vietā sods – 50 EUR. Viesnīcā ir speciāli atvēlēta vieta smēķēšanai (balkons) tas atrodas 3 stāvā.

16. Lūdzam Jūs neatstāt savas mantas bez uzraudzības. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat atstāt savas mantas viesnīcas administratoram.

17. Klients nes atbildību par ugunsdrošības pārkāpumu viesnīcas teritorijā.

18. Administratoram ir tiesības atteikt viesim, ja viņš atrodas neadekvātā stāvoklī.(Alkohola, narkotiska reibumā)

19. Administratoram ir tiesības izlikt no numura par neadekvāto uzvedību. Tajā gadījumā administrators izsauc apsardzi vai pašvaldības policiju.

20. Pēc Jūsu pieprasījuma un pēc administratora atļaujas Jūsu numurā var atrasties viesi no plkst. 8:00 līdz 23:00, gadījumā ja viesiem ir dokumenti (pase, ID karte).

21. Mājdzīvnieku izmitināšana pieļaujama tikai pēc iepriekšējā pieprasījuma. Tas ir maksas pakalpojums- 10 EUR par katru dzīvnieku/naktī.

22. Viesnīcai ir tiesības pieprasīt drošības naudu 50 EUR apmērā no viesa, ja viņš atrodas viesnīcas “melnā sarakstā” par kaut kāda veida pārkāpumu savstarpēji noformējot “drošības naudas pieņemšanas-nodošanas aktu”.

23. Viesnīcai ir tiesības neizmitināt viesi, ja tas atrodas viesnīcas “melnā sarakstā” par kaut kāda veida iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumu.

Atgriezties atpakaļ - Noteikumi